RUSZAJĄ WARSZTATY TEATRALNE

Zajęcia będzie prowadziła znana aktorka filmowa i teatralna Olga Miłaszewska.

, RUSZAJĄWARSZTATY TEATRALNE

Warsztaty IMPRO sąformąteatralnąna obudzenie twórczego potencjału tkwiącego  w ludziach. To sposób, aby nauczyćsiępewności siebie, kreatywności oraz budowania harmonijnych relacji i dobrej współpracy z innymi ludźmi.

Zasady Impro ucząnieoceniania siebie i innych oraz nieporównywania sięz innymi, ucząakceptacji tego, co otrzymujemy z zewnątrz, co otwiera człowieka na akceptowanie zmian.

Gry i ćwiczenia Impro łącząw sobie trening ciała, umysłu i ducha oraz pomagająwydobyćosobowośćuczestnika. Warsztaty Impro, poprzez swój charakter ćwiczeńi gier teatralnych, mająswojądruga nazwę: Sporty Teatralne.

Toforma, która łączy w sobie tradycyjnąsztukęteatralnąz improwizacją:

–pobudza irozwija kreatywność

–redukujestres, w tym ten związany z występowaniem publicznym

–pobudzaspontanicznośći otwiera człowieka na akceptowanie zmian

–relaksujeorganizm.

IMPRO w swym założeniu kieruje sięzasadami, których jest kilkanaście. Pierwsza i najważniejsza z nich to: „akceptuj”. W praktyce przekłada sięto na charakter warsztatów: „zero procent strachu, 100 % radości”.

Ważnąi istotnąstronąwarsztatów Impro jest terapia śmiechem, która sprawia, że agresja zostaje zastąpiona łagodnością, a niewygodne sytuacje można asertywnie rozwiązać, traktując je jako wyzwanie.

Warsztaty skierowane sądo osób z każdej grupy wiekowej. W zależności od grupy docelowej zróżnicowana jest treść, rozgrzewka, gry teatralne i metody stosowane w trakcie zajęć.

Może Ci się również spodoba