Życzymy udanych i bezpiecznych ferii zimowych

, Życzymy udanych i bezpiecznych ferii zimowych

Cześć Drodzy Uczniowie!

Ferie zimowe to czas, na który większość czeka z utęsknieniem. Zapewne część z Was wyjeżdża w rozmaite miejsca, a inni zostają w domu. Bez względu na to, co macie w planach, ważne jest, aby ten czas spędzić w bezpieczny, przyjemny i owocny sposób.

Dlaczego dla tych, którzy pozostają w domu, mamy wiele ciekawych propozycji. W Fundacji Oświatowo-Kulturalnej Uczeń XXI Wieku mamy ofertę, która umożliwi Wam aktywne spędzenie czasu intelektualnie i fizycznie. Zajęcia językowe i przedmiotowe, warsztaty plastyczno-artystyczne, zajęcia taneczne oraz zajęcia techniczne to tylko niektóre z możliwości, jakie oferujemy. Wszystkie zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę.

Jeśli nie masz jeszcze planów na ferie, to nie czekaj dłużej i zapisz się na zajęcia do naszej Fundacji. W ramach oferty możesz zdobyć nowe umiejętności, poznać interesujących ludzi i spędzić czas w kreatywny i aktywny sposób.

Dla tych z Was, którzy wyjeżdżają na ferie, życzymy udanego i bezpiecznego wypoczynku oraz wielu niezapomnianych wrażeń. Wszyscy w Fundacji Oświatowo-Kulturalnej Uczeń XXI Wieku niecierpliwie czekamy na Wasz powrót, aby usłyszeć o Waszych przygodach i wspólnie spędzić czas na zajęciach.

Nie czekaj i już teraz zapisz się na nasze zajęcia!

Udanego wypoczynku,
Zarząd i Karda Fundacji Uczeń XXI Wieku

Może Ci się również spodoba