Witamy w Nowym Roku Szkolnym

Kochani,

Nadszedł wrzesień, miesiąc pełen wzruszeń, oczekiwań i nowych wyzwań. Serdecznie witamy wszystkich na pokładzie nowego roku szkolnego w ramach działalności naszej fundacji!

Nie możemy wyrazić, jak bardzo jesteśmy podekscytowani tym, że znów mamy okazję wspierać młodzież, pomagać w realizacji ich marzeń i przekazywać im niezbędne narzędzia do skutecznej nauki i rozwoju. Ten rok obfituje w wiele nowości, które są wynikiem ciężkiej pracy naszego zespołu, wsparcia naszych darczyńców oraz opinii i sugestii od Was – uczestników zajęć.

Nowości na nadchodzący rok szkolny:

  1. Nowi mentorzy – z radością informujemy, że do naszego zespołu dołączyło kilku wspaniałych mentorów, pasjonatów oraz specjalistów w swoich dziedzinach, gotowych przekazać swoją wiedzę i doświadczenie młodemu pokoleniu.
  2. Nowe warsztaty – w odpowiedzi na Wasze sugestie, wprowadziliśmy nowe warsztaty, które pomogą w odkrywaniu talentów, nabywaniu nowych umiejętności oraz przygotowaniu do wyzwań przyszłości.
  3. Wsparcie online – zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy z Was mogą być z nami osobiście. Dlatego w naszej placówce jest możliwość odbycia zajęć w formie online.

Nowy rok szkolny, to nowe możliwości, nowe znajomości i nowe doświadczenia. Dlatego też zachęcamy do aktywnego korzystania z oferty naszej fundacji, udziału w zajęciach, warsztatach, spotkaniach i innych inicjatywach.

Dziękujemy, że jesteście z nami! Jesteśmy przekonani, że ten rok przyniesie wiele sukcesów, radości oraz satysfakcji. Razem tworzymy społeczność, która dąży do ciągłego rozwoju i doskonalenia.

Do zobaczenia na zajęciach!

 

Z serdecznościami,

Barbara Kupiec

Prezes Fundacji Oświatowo-Kulturalnej UCZEŃ XXI WIEKU

 

Może Ci się również spodoba