Podziękowania dla rodziców

, Podziękowania dla rodziców

Szanowni Rodzice!

Fundacja Oświatowo-Kulturalna Uczeń XXI Wieku pragnie Państwu serdecznie podziękować za dotychczasową współpracę oraz sugestie i propozycje jakie Państwo nam przekazujecie.

Korzystając z okazji chcielibyśmy pokrótce zapoznać Państwa z dotychczasowymi działaniami naszej Fundacji, które od września 2013 roku zrealizowaliśmy głównie na terenie warszawskiej dzielnicy Wesoła.

Zajęcia językowe prowadzone od października 2013 r. cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Od marca 2014 r. rozpoczęliśmy naukę języka niemieckiego dla uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum.

W grudniu 2013 r. z okazji Świąt Bożego Narodzenia zorganizowaliśmy 3 kiermasze na których można było kupić m.in. wyroby lokalnych twórców. Zorganizowaliśmy również bezpłatne warsztaty plastyczne dla około 100 dzieci, na których wykonywały one ozdoby choinkowe. Warsztaty cieszyły się dużym powodzeniem, a rodzice i dzieci zwracali się do nas z prośbą o kontynuację takich zajęć.

W odpowiedzi postanowiliśmy zorganizować kolejne warsztaty, na których dzieci będą wykonywały prace związane ze Świętami Wielkanocnymi. Będą to zajęcia bezpłatne – o miejscu i terminie spotkań poinformujemy już niedługo.

Jeżeli macie Państwo możliwość przekazania materiałów plastycznych, np. papier, klej, farby, kredki itp. na rzecz warsztatów dla dzieci, prosimy o kontakt z Prezesem Fundacji – Barbarą Kupiec: tel. 608 345 814.

Dla tych z Państwa, którzy chcieliby nas wesprzeć finansowo poniżej podajemy numer konta bankowego Fundacji.

Rodziców zachęcamy do wpłat za zajęcia językowe na konto Fundacji: Raiffeisen Polbank 17 1750 0012 0000 0000 2295 6787

W tytule prosimy o wpisanie: NA CELE STATUTOWE FUNDACJI

Za każdą pomoc z góry bardzo serdecznie dziękujemy i liczymy na dalszą współpracę.

Z wyrazami szacunku,

Zarząd Fundacji Uczeń XXI Wieku

Może Ci się również spodoba