10-lecie Fundacji Oświatowo-Kulturalnej “UCZEŃ XXI WIEKU”

W minioną sobotę 18.11. 2023 r. mieliśmy przyjemność świętować ważny kamień milowy w historii naszej Fundacji – dziesięciolecie istnienia. Dzień ten obfitował w szereg wyjątkowych momentów, które na długo zapadną w naszej pamięci.

Dziesięć Lat Wspólnej Pracy

Przez ostatnie dziesięć lat, Fundacja “UCZEŃ XXI WIEKU” zrealizowała wiele wartościowych projektów i zbudowała mocną wspólnotę składającą się z uczniów, rodziców, nauczycieli, wolontariuszy, darczyńców i sponsorów. Nasza placówka zrzesza kilkuset członków, którzy każdego dnia wnoszą coś wyjątkowego do jej życia, tworząc z niej żywą i dynamiczną organizację.

Uroczyste Otwarcie i Podziękowania dla Pani Prezes 

Pani Prezes Fundacji, Barbara Kupiec, z nieukrywaną dumą powitała zgromadzonych gości, wśród których znalazły się władze Dzielnicy Wesoła, darczyńcy, sponsorzy, nauczyciele, członkowie Rady Fundacji oraz rodzice i opiekunowie dzieci. Podczas ceremonii wręczyła podziękowania wszystkim, którzy nieocenionym wkładem, zaangażowaniem i trudem przyczynili się do rozwoju i działalności Fundacji. W słowach wdzięczności i życzeniach na przyszłość wybrzmiała wspólna radość i duma ze wszystkiego, co udało się osiągnąć przez ostatnie dziesięć lat. Pani Prezes, w swojej przemowie, podkreśliła znaczenie i moc lokalnej społeczności:

„Cieszę się, że ponownie udało nam się zebrać i wspólnie świętować 10 lat istnienia Fundacji. To sukces nas oraz naszych dzieci. Ta placówka to zrzeszenie kilkuset osób z lokalnej społeczności, która tworzy jedną wspólnotę. Jest to dla nas duży sukces widzieć tak wiele uśmiechniętych twarzy.”

Wystąpienie Pana Cezarego Kucharskiego

Szczególnym momentem uroczystości było wystąpienie najdłużej pracującego nauczyciela w Fundacji, Pana Cezarego Kucharskiego. Jego inspirująca historia Fundacji, od jej początków aż po obecny dzień, była nie tylko retrospekcją, ale również hołdem dla idei, które przyświecają Fundacji od początku jej istnienia.

Przedstawienie Młodych Talentów

Kulminacyjnym momentem było przedstawienie przygotowane przez nasze dumne dzieci. Przed rodzicami, władzami Fundacji oraz władzami Dzielnicy zaprezentowały swoje umiejętności artystyczne, kończąc występ gromkimi brawami i oklaskami. To było prawdziwe świadectwo talentu i pasji, które kultywujemy w naszej Fundacji.

Tort i Poczęstunek

Po części artystycznej nadszedł czas na wspólne celebrowanie przy pysznym torcie i licznych przekąskach. Atmosfera była pełna radosnych rozmów i ciepła, co jeszcze bardziej podkreślało wyjątkowość tego dnia.

Podsumowanie i Wizja na Przyszłość

Pani Prezes otrzymała liczne wyrazy uznania i gratulacje od Burmistrza Wesołej, współpracowników oraz rodziców i dzieci. Te wyrazy szacunku potwierdziły nie tylko wartość jej pracy, ale także całego Zespołu Fundacji. Wyróżnienie otrzymała również uczennica, która najdłużej korzysta z naszych zajęć, ucząc się języka niemieckiego przez prawie 10 lat.

Fotorelacja z Wydarzenia

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego niezapomnianego wydarzenia, uwiecznionej przez naszą utalentowaną fotograf, Monikę Czerwińską. Oto fragmenty tego, co razem przeżyliśmy:

, 10-lecie Fundacji Oświatowo-Kulturalnej “UCZEŃ XXI WIEKU” , 10-lecie Fundacji Oświatowo-Kulturalnej “UCZEŃ XXI WIEKU” , 10-lecie Fundacji Oświatowo-Kulturalnej “UCZEŃ XXI WIEKU” , 10-lecie Fundacji Oświatowo-Kulturalnej “UCZEŃ XXI WIEKU” , 10-lecie Fundacji Oświatowo-Kulturalnej “UCZEŃ XXI WIEKU” , 10-lecie Fundacji Oświatowo-Kulturalnej “UCZEŃ XXI WIEKU”  , 10-lecie Fundacji Oświatowo-Kulturalnej “UCZEŃ XXI WIEKU” , 10-lecie Fundacji Oświatowo-Kulturalnej “UCZEŃ XXI WIEKU” , 10-lecie Fundacji Oświatowo-Kulturalnej “UCZEŃ XXI WIEKU” , 10-lecie Fundacji Oświatowo-Kulturalnej “UCZEŃ XXI WIEKU”  , 10-lecie Fundacji Oświatowo-Kulturalnej “UCZEŃ XXI WIEKU” , 10-lecie Fundacji Oświatowo-Kulturalnej “UCZEŃ XXI WIEKU” , 10-lecie Fundacji Oświatowo-Kulturalnej “UCZEŃ XXI WIEKU” , 10-lecie Fundacji Oświatowo-Kulturalnej “UCZEŃ XXI WIEKU” , 10-lecie Fundacji Oświatowo-Kulturalnej “UCZEŃ XXI WIEKU”  , 10-lecie Fundacji Oświatowo-Kulturalnej “UCZEŃ XXI WIEKU” , 10-lecie Fundacji Oświatowo-Kulturalnej “UCZEŃ XXI WIEKU” , 10-lecie Fundacji Oświatowo-Kulturalnej “UCZEŃ XXI WIEKU” , 10-lecie Fundacji Oświatowo-Kulturalnej “UCZEŃ XXI WIEKU”  , 10-lecie Fundacji Oświatowo-Kulturalnej “UCZEŃ XXI WIEKU” , 10-lecie Fundacji Oświatowo-Kulturalnej “UCZEŃ XXI WIEKU” , 10-lecie Fundacji Oświatowo-Kulturalnej “UCZEŃ XXI WIEKU”  , 10-lecie Fundacji Oświatowo-Kulturalnej “UCZEŃ XXI WIEKU”


Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom, partnerom i wspierającym nas osobom za uczynienie tego dnia wyjątkowym. Z niecierpliwością czekamy na kolejne lata pełne sukcesów i rozwoju naszej Fundacji i społeczności.

Może Ci się również spodoba