KONCERT SERC

Zapraszamy na niecodzienne wydarzenie, które będzie miało miejsce w Wesołej w Klubie Kościuszkowca.
Koncert z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka.

Wystąpi na nim:

ZESPÓŁ TANECZNY “HAND TO HAND” – znany z wielu kon­cer­tów z gwiaz­dami pol­skiej estrady, z licz­nych tele­dy­sków i udziału w pro­gra­mach tele­wi­zyj­nych. Zdo­bywcy róż­no­rod­nych nagród festi­wa­lo­wych, a także wie­lo­krotni mistrzo­wie i wicemistrzo­wie Pol­ski w Disco Dance Fre­estyle, Hip Hop, Show Dance, Mambo i Rock and Roll.

WARSZAWSKI KWARTET PUZONOWY – to zespół utworzony przez absolwentów Akademii Muzycznej im. F. Chopina. Idea wspólnego muzykowania zrodzona jeszcze podczas studiów, zaowocowała I-szą nagrodą zdobytą przez muzyków na Ogólnopolskim Konkursie Zespołów Kameralnych w Bydgoszczy. Członkowie Kwartetu na codzień związani są z czołowymi warszawskimi orkiestrami – m.in. „Sinfonią Varsovia”, Polską Orkiestrą Radiową i Orkiestrą Warszawskiej Opery Kameralnej.

URSZULA NOWAKOWSKA-ŻWIRDOWSKA – absolwentka Akademii Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie w klasie harfy prof. Urszuli Mazurek. Obecnie gra jako solistka i kameralistka, jak również z orkiestrami m.in.: Filharmonii Narodowej, Opery Narodowej, z Sinfonią Varsovią, Polską Orkiestrą Radiową, Filharmonią Łódzką.

DOMINIKA FARBANIEC — Absolwentka Wokalistyki Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach oraz Podyplomowego Studium z Logopedii i Emisji Głosu. Nauczycielka z doświadczeniem w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Autorka Programu Umuzykalniającego – „Mała Estrada” skierowanego do dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkolnym. Instruktorka śpiewu rozrywkowego, która pracę nad głosem opiera na Technice Speech Level Singing – jednej z najskuteczniejszych metod nauki śpiewu na świecie.

MAREK ŻWIRDOWSKI – grę na puzonie studiował w Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Jest laureatem Ogólnopolskiego Konkursu Zespołów Kameralnych w Bydgoszczy oraz zdobywcą wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Gry na Instrumentach Dętych Blaszanych w Gdańsku. Pracę zawodową rozpoczął w 1989 roku w Orkiestrze Polskiego Radia i Telewizji w Warszawie. Od 1993 roku jest muzykiem orkiestry Sinfonia Varsovia, z którą koncertował w większości państw Europy oraz w Azji i USA. Z orkiestrą tą dokonał także licznych nagrań płytowych – ponad 100 płyt CD z muzyką klasyczną, współczesną, filmową, operową, operetkową dla tak renomowanych wytwórni jak: Deutsche Grammophon, Decca, Sony, EMI, Virgin Classic, Naxos, Warner Classics. Od wielu lat koncertuje jako solista i ma na swoim koncie liczne recitale solowe oraz koncerty z orkiestrą symfoniczną i dętą. Równocześnie działa jako kameralista – jest założycielem i liderem Warszawskiego Kwartetu Puzonowego, oraz członkiem zespołu Sinfonia Varsovia Brass. Wykonuje także muzykę dawną na puzonie barokowym. Współpracował z zespołami Collegio Antico, La Tempesta oraz Ars Cantus, z którymi koncertował i dokonał nagrań płytowych. W 1991 roku rozpoczął działalność pedagogiczną i jest obecnie adiunktem ze stopniem doktora habilitowanego w klasie puzonu Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Za swoją działalność w 2014 roku został uhonorowany odznaczeniem Zasłużony dla Warszawy.

MAREK KUPIEC – uczeń Państwowej Szkoły Muzycznej II st. im. K. Szymanowskiego w Warszawie – laureat m.in: I Miejsca w I Ogólnopolskim Konkursie Harfowym im. KAROLA GROLLA w Warszawie; I Nagrody w II Międzynarodowym Konkursie – Festiwalu Harfowym im. WIKTORII POLTARIEWEJ we Lwowie i wielu innych. Otrzymał Nagrodę Burmistrza Dzielnicy Wesoła m. st. Warszawy Dla Największego Talentu Artystycznego Szkoły Podstawowej nr 172 im. Polskiej Organizacji Wojskowej; oraz Wyróżnienie Burmistrza Dzielnicy Wesoła m. st. Warszawy za Wybitne Osiągnięcia Artystyczne w Obszarze Kultury w 2017 r.; Laureat I Miejsca w Przeglądzie Młodych Talentów pt.: ” ARTYSTYCZNA WESOŁA” w Warszawie w 2018 r.

ZBIGNIEW KACZMAREK – zawodowy aktor dramatu, konferansjer realizujący autorskie programy poetyckie o różnorodnej tematyce, występujący na terenie całego kraju. Znany z licznych ról teatralnych, filmowych, serialach. Jako konferansjer na koncercie będzie czuwał nad sprawnym przebiegiem przedstawienia.

Oczywiście nie obędzie się bez słodkiej niespodzianki dla każdego.

ZAPRASZAMY!!!

Może Ci się również spodoba